Lista produktów marki Koch Chemie

Na tej internetowej półce sklepu lovemycar.pl znajdziesz wyroby do pielęgnacji nowych i używanych pojazdów. Prezentowane artykuły niemiecko-amerykańskiej firmy są cenione za nowatorskie rozwiązania oraz certyfikowaną produkcję zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Kosmetyki samochodowe Koch Chemie obejmują środki do konserwacji silnika, skoncentrowane perfumy do auta, skuteczną chemię do autodetailingu. Zapraszamy do zapoznania się z całym asortymentem i składania zamówień.

Kosmetyki samochodowe Koch Chemie - preparaty do indywidualnego i profesjonalnego autodetailingu

Produkty samochodowe Koch Chemie są cenione przez użytkowników na całym świecie. Z kosmetyków tej marki korzystają zarówno amatorzy samodzielnej pielęgnacji swoich aut, jak i podmioty zajmujące się profesjonalnym tuningiem oraz konserwacją pojazdów.

Dostępna w naszym sklepie chemia do autodetailingu obejmuje m.in.

- wszechstronne preparaty czyszczące powierzchnie lakierowane i chromowane,
- środki do usuwania najbardziej uporczywych zabrudzeń drogowych z karoserii,
- neutralizatory nieprzyjemnych zapachów w formie specjalnych wywabiaczy z zawartością skoncentrowanych perfum,
- preparaty do mycia siedzeń, podsufitek, podłóg i pozostałych elementów kokpitu.

Przy pomocy kosmetyków samochodowych Koch Chemie odświeżysz i zabezpieczysz wszystkie elementy wyposażenia wewnętrznego oraz zewnętrznego pojazdu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą skoncentrowanych perfum, preparatów czyszczących, konserwujących i uniwersalnej chemii autodetailingowej. Wszystkie są bezpieczne dla użytkownika i auta.

Product added to compare.