Aktywne filtry

Usuwanie ciężkich zabrudzeń z produktami dostępnymi w naszej ofercie

Usuwanie ciężkich zabrudzeń to jeden z tych tematów, który dosłownie spędza sen z powiek zarówno profesjonalnym car detailerom, jak i osobom początkującym. W tym przypadku mowa przede wszystkim o różnorodnych tłustych zabrudzeniach, które niejednokrotnie pojawiają się na podzespołach mechanicznych samochodu w tym m.in. komorze silnika. Równie często występującym problemem są przebarwienia wydechu - szczególnie na elementach metalowych, które spowodowane są wysoką temperaturą. Zarówno w jednym, jak i drugim przypadku konieczne będzie zastosowanie profesjonalnych i skutecznych preparatów, które w mgnieniu oka pomogą w usunięciu niechcianych nieczystości. Te z powodzeniem znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego w konkurencyjnych cenach.

Skuteczne preparaty na ciężkie zabrudzenia

I tak dostępne w naszym sklepie internetowym preparaty wspomagające usuwanie ciężkich zabrudzeń to skoncentrowane i aktywne środki dedykowane do czyszczenia silnie zabrudzonych powierzchni. Odpowiednio dobrane mieszanki wysokiej jakości rozpuszczalników w połączeniu z np. środkami powierzchniowo czynnymi w środowisku zasadowym mają ogromną moc sprawczą. Doskonale zwilżają, penetrują i oddzielają od powierzchni tłuste zabrudzenia. Czy od produktów na ciężkie zabrudzenia można chcieć czegoś więcej? Też tak uważamy! Gwarantujemy, że te doskonale uporają się z uporczywymi plamami oleju, zanieczyszczeniami po smarach, a także nagarem, czyli twardym osadem, pojawiającym się na ścianach komory spalania oraz w układzie cylindrowo-tłokowym. To możliwe dzięki sprawdzonym i znanym na rynku detailingu preparatów pochodzących od przodujących producentów w tym m.in. ADBL, AUTOSOL czy K2.

Bez względu na to, który preparat wybierzesz, należy pamiętać o tym, że czyszczona powierzchnia musi być chłodna. Doskonałym rozwiązaniem będzie również wykonanie ekspresowego testu w miejscu najmniej widocznym. Istotne jest również to, aby nie pozostawiać preparatu do pełnego wyschnięcia - należy go wcześniej obficie spłukać wodą pod ciśnieniem. Z kolei w przypadku silniejszych zabrudzeń jak, chociażby wspomniany już nagar, brud należy usunąć mechanicznie np. szczoteczką. Wszelkie niezbędne akcesoria znajdziesz w naszej kategorii akcesoria do pielęgnacji samochodu, do której oczywiście zapraszamy.

Z kolei produkty do usuwania przebarwień z wydechu dedykowane są do usuwania wszelkich przebarwień z elementów metalowych przebarwień spowodowanych wysoką temperaturą. Ponadto usuwają przepalenia z powierzchni tytanu oraz stali nierdzewnej m.in. z końcówki wydechu motocykli, wydechu samochodów czy tłumików.

Z nami usuniesz ciężkie zabrudzenia i wiele innych

Z produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym z łatwością usuniesz ciężkie zabrudzenia auta, ale również kompleksowo zadbasz o wnętrze auta, dogłębnie pielęgnując skórę czy tapicerkę materiałową lub alcantarę. Zależy Ci na tym, aby wypielęgnować felgi i opony? Dzięki naszym skutecznym preparatom to również jest możliwe! Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i ciesz się nienagannym wyglądem auta bez względu na sytuację!

Product added to compare.