Kosmetyki samochodowe marki RR Customs

Powierzchowne umycie samochodu zwykłą chemią poprawi na chwilę jego wygląd. Jednak, jeśli chcesz, aby Twój pojazd wyglądał jak nowy, powinieneś przeprowadzić auto detailing, czyli gruntowne odnowienie zewnętrznych i wewnętrznych powierzchni. Nie potrzebujesz do tego pomocy mechaników ani profesjonalnych myjni – kosmetyki samochodowe RR Customs są skuteczne, łatwe w użyciu i bezpieczne.

Producent godny zaufania

Jako producent RR Customs zatrudnia doświadczonych chemików, którzy opracowują autorskie formuły poddawane testom bezpieczeństwa i konsumenckim. Dodatkowo, RRC korzysta z własnego laboratorium i linii produkcyjnych, więc końcowy produkt jest dokładnym odwzorowaniem pierwotnej formuły, o tak samo silnym działaniu.

Jak trwale usunąć brud

Detailing zaczyna się od dokładnego usunięcia brudu i zanieczyszczeń. Chemia samochodowa RRC wnika w cząsteczki brudu, smaru, plam, rozbija je i usuwa. Jest skuteczna tam, gdzie zawodzą inne kosmetyki. Proponujemy chemię uniwersalną, do powierzchni każdego typu, np. szampony do ręcznego mycia samochodów o kwaśnym pH: wydajne i mocno pieniące, eliminują osad z kamienia, odtykają powłoki ceramiczne i woskowe. Jednocześnie są bezpieczne dla felg, lakieru, szyb. Preparaty RR Customs zapobiegają utracie kolorów.

Czyste wnętrze

Polecamy także zaopatrzyć się w kosmetyki samochodowe RRC do detailingu, które są przeznaczone do poszczególnych części auta, np. środek do usuwania owadów i innych zabrudzeń organicznych, które mogą zniszczyć lakier. Chemia RRC do detailingu auta jest idealna do prania tapicerki, czyszczenia podsufitka i innych elementów płaskich. Oferujemy też preparaty do usuwania zanieczyszczeń metalicznych, kosmetyki neutralizujące nieprzyjemne zapachy w aucie oraz gotowe zestawy, np. do czyszczenia skóry.

Detailing RR Customs nie może się obyć bez odpowiednich akcesoriów: szczotek, pędzli, ścierek z mikrofibry i gąbek. Dzięki nim kosmetyki do auta są łatwe do aplikacji i jeszcze bardziej wydajne.

Product added to compare.