Kosmetyki samochodowe marki ADBL

Chciałbyś, żeby Twoje auto wyglądało jak nowe? U nas zaopatrzysz się w profesjonalne kosmetyki samochodowe ADBL. Po ich użyciu pojazd będzie sprawiał wrażenie, jakby dopiero co wyjechał z salonu.

Czym jest detailing?

Zwykłe mycie pozwala na pozbycie się powierzchownych zabrudzeń, jednak, jeśli chcesz polepszyć wygląd samochodu na długi czas, zdecyduj się na auto detailing. Proces ten polega na dokładnym wyczyszczeniu, wypolerowaniu i konserwacji wszystkich powierzchni. Chemia ADBL, którą u nas zakupisz, pozwala na przeprowadzenie wszystkich etapów potrzebnych do osiągnięcia nieskazitelnego wyglądu pojazdu.

Czyszczenie wewnętrza i karoserii

Oferujemy kosmetyki do auta umożliwiające dokładną pielęgnację wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni. Do wyczyszczenia samochodu w środku potrzeba chemii ADBL przeznaczonej specjalnie do tapicerek, skóry, szyb, elementów z plastiku i tworzyw sztucznych. Pianki, odświeżacze i inne kosmetyki ADBL do detailingu nie tylko usuwają plamy, ale też redukują uszkodzenia i konserwują powierzchnie. Zewnętrzna powierzchnia samochodu - karoseria i lakier - jest narażona na uszkodzenia mechaniczne, szkodliwe enzymy zawarte w pozostałościach po owadach, spaliny, ptasie odchody.

Zapobieganie brudowi

Zabrudzenie rujnują nie tylko wygląd auta - mogą trwale uszkodzić powłoki lakiernicze i karoserię. Detailing ADBL doprowadzi do wyeliminowania brudu i szkód, jakie wyrządził. Dodatkowo chemia konserwuje powierzchnię i spowolni osadzanie się zanieczyszczeń na samochodzie.

Oferujemy uniwersalne środki do wszystkich powierzchni, jednak przy detailingu do czyszczenia każdego elementu warto dodatkowo użyć przeznaczonej specjalnie do tego chemii. Proponujemy m.in. odtłuszczacz do skór, preparat do rozpuszczania pozostałości po owadach, kosmetyki przywracającą naturalne barwy wyblakłym powierzchniom, wosk w sprayu. Chemia samochodowa ADBL wykorzystywana do detailngu, bezwzględna dla plam, jest bezpieczna w użyciu i nie zmienia ani faktury, ani barwy tkanin i lakieru.

Product added to compare.