Aktywne filtry

Płyny do spryskiwaczy dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego

Płyn do spryskiwaczy zupełnie nieprzypadkowo określany jest jako jeden z najważniejszych płynów eksploatacyjnych. Regularne uzupełnianie płynu jest niezwykle ważne, ponieważ w olbrzymim stopniu wpływa na bezpieczeństwo kierowców i pasażerów podczas jazdy. Jak wiadomo, to właśnie od niego zależy czystość, a co za tym idzie - przejrzystość szyby przedniej oraz tylnej. Dodatkowo wysokiej klasy płyny do spryskiwaczy są w stanie wpłynąć na pracę i funkcjonalność wycieraczek, wydłużając jednocześnie ich żywotność. Dzięki temu, że w ofercie naszego sklepu posiadamy zróżnicowane płyny do spryskiwaczy zimowe, a także płyny do spryskiwaczy letnie z powodzeniem można dopasować je do pory roku i panujących obecnie warunków pogodowych. Bez względu na to, jaki produkt wybierzesz, dobre płyny do spryskiwaczy to takie, które:

  • mają dobre właściwości myjące,

  • są wydajne,

  • doskonale nawilżają gumowe elementy wycieraczek,

  • są neutralne dla powłoki lakierniczej.

Płyn do spryskiwaczy letni i zróżnicowane płyny do spryskiwaczy zimowe

Ponadto płyn do spryskiwaczy letni powinien poradzić sobie z pozbywaniem się insektów i innych zabrudzeń. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, do stałej oferty włączyliśmy także preparaty do usuwania owadów z karoserii, do których zakupu serdecznie zapraszamy. Dodajmy jeszcze, że płyny do spryskiwaczy letnie, które posiadamy, wyróżniają się niepowtarzalnymi nutami zapachowymi, które z powodzeniem można dopasować do gustów i oczekiwań. Mowa tu, chociażby o takich połączeniach zapachowych, jak cytryna z limonką, jabłko z miętą czy klasyczne jabłko. Alternatywą mogą być także płyny z powłoką hydrofobową odpychającą wodę.

Z kolei najlepsze płyny do spryskiwaczy zimowe to te, które natychmiast usuwają zabrudzenia z szyb oraz reflektorów, poprawiając tym samym komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Doskonale, gdyby nie zamarzały również aż do temperatury -20°C. Właśnie takie produkty znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego. Nieco innym wyborem mogą być zimowe koncentraty płynu do spryskiwaczy, które czyszczą jeszcze szybciej i dokładniej niż tradycyjne płyny. Pomimo imponującego działania są jednak całkowicie bezpieczne dla lakieru, tworzyw sztucznych i gumy. W przypadku płynów do spryskiwaczy zimowych zapachy są równie zróżnicowane i nieoczywiste, a przykładami mogą być ICE FRESH, cytrusowy czy cytrynowy.

Płyny do spryskiwaczy i wiele innych

Przed użyciem płynów do spryskiwaczy należy zapoznać się ze wskazówkami producenta umieszczonymi na opakowaniu. Oczywiście różnorodne i wielozapachowe płyny do spryskiwaczy to tylko nieliczne produkty, które znaleźć można w naszej bogatej kategorii karoseria. Innymi wielozadaniowymi i funkcjonalnymi produktami może być aktywna piana, preparaty wspomagające usuwanie ciężkich zabrudzeń czy niewidzialna wycieraczka. Żadnych tajemnic nie ma przed nami również dbanie o kompleksowe wnętrze auta - dlatego w tym przypadku ilość produktów jest równie mocno zróżnicowana. A może poszukujesz sprawdzonych zestawów do detailingu? Jesteś we właściwym miejscu! Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą produktów przeznaczonych do car detailingu. Życzymy owocnych zakupów i zapraszamy ponownie!

Product added to compare.