Aktywne filtry

Niewidzialna wycieraczka w naszym sklepie internetowym

Niewidzialna wycieraczka to zupełnie magiczny, ale niezastąpiony produkt, którego nie widać gołym okiem. W rzeczywistości to nic innego, jak ochronna powłoka hydrofobowa, która aplikowana jest na szybę samochodową. Nie zapominajmy, że dobra widoczność na drodze to absolutna podstawa. Podczas trudnych warunków pogodowych, takich jak chociażby silne ulewy czy śnieżyce tradycyjne wycieraczki mogą okazać się niewystarczające. To właśnie w takich sytuacjach wybawieniem okaże się niewidzialna wycieraczka, która w niektórych sytuacjach pomoże zastąpić także klasyczne rozwiązanie. Aby sprostać oczekiwaniom zarówno profesjonalnych car detalierów, jak i amatorów, a także zwiększyć bezpieczeństwo związane z prowadzeniem auta produkt ten włączyliśmy do naszej stałej oferty!

Niewidzialna wycieraczka - bezpieczeństwo i satysfakcja

Niewidzialna wycieraczka to środek, który na szybie samochodowej tworzy powłokę wyróżniającą się nadzwyczajnymi właściwościami hydrofobowymi. Tym sposobem krople wody mogą z ogromną łatwością spływać po szybie. Dzięki temu, że działanie produktu dostrzegalne jest nawet przy niewielkich prędkościach, nawet podczas tradycyjnej jazdy zatłoczonymi ulicami miasta można z łatwością zrezygnować ze stosowania wycieraczek samochodowych - nawet podczas ulewnego deszczu. Oczywiście przednia szyba w samochodzie to nie jedyne miejsce, gdzie można zastosować produkt. Niewidzialna wycieraczka doskonale sprawdzi się również w przypadku bocznych szyb, szyby tylnej, a nawet lusterek. Możliwości zastosowania są więc naprawdę imponujące! Podobnie, jak w przypadku kosmetyków dbających np. o wnętrze auta, tym razem również postawiliśmy na produkty pochodzące od znanych i cenionych na rynku car detailingu producentów, jak chociażby AQUA, RR CUSTOMS, CARPRO, Fx Protect, K2, PROSTAFF, Shiny Garage, SOFT99 czy Ultracoat.

Jak stosować niewidzialną wycieraczkę?

Warto przypomnieć o tym, że na szybach samochodowych osadzają się różnorodne zanieczyszczenia - wbrew pozorom nie jest to tylko deszcz czy śnieg. Może to być również kurz, piasek, kawałki roślin, naturalnie występujące w przyrodzie pyłki, owady czy nawet odchody ptaków. Z problemami tego typu również doskonale poradzi sobie powłoka hydrofobowa. Poprawienie widoczności w warunkach drogowych jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne! Przypominamy jednak, aby przed zastosowaniem niewidzialnej wycieraczki zapoznać się ze wskazówkami producenta umieszczonymi na etykiecie - tym sposobem z łatwością można dowiedzieć się, że przed nałożeniem należy dokładnie umyć i odtłuścić powierzchnię szyby. Kolejnym krokiem może być nałożenie preparatu na mikrofibrę lub bezpośrednio na szybę. Rozprowadzenie produktu powinno odbywać się kolistymi ruchami równomiernie po całej powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się również z naszymi produktami dostępnymi w kategorii ręczniki i mikrofibry do czyszczenia samochodu. Oczywiście niewidzialne wycieraczki czy akcesoria samochodowe to tylko nieliczne produkty, jakie oferujemy naszym klientom. Przekonaj się, że dzięki naszym środkom polerowanie może być banalnie proste! Dokładnie tak samo, jak lakiernictwo. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Product added to compare.