Lista produktów marki K2

W tej kategorii przygotowaliśmy bogatą gamę produktów do pielęgnacji różnych elementów wnętrza pojazdu i karoserii. Oferowane artykuły są wytwarzane z wykorzystaniem najnowszych technologii i rozwiązań innowacyjnych. Proponowane kosmetyki samochodowe K2 spełniają restrykcyjne normy techniczne i wysokie standardy jakościowe zgodnie z wymogami ISO. Chemia do autodetailingu auta obejmuje preparaty i akcesoria do konserwacji powłok lakierniczych, usuwania zabrudzeń, polerowania, mycia, czyszczenia tapicerki, kokpitu, nadwozia. To profesjonalne wyroby cenionej marki, które sprzedajemy w atrakcyjnych cenach!

Chemia do autodetailingu K2 - kosmetyki samochodowe o uznanej jakości

Prezentowane kosmetyki K2 do auta są cenione przez użytkowników indywidualnych oraz podmioty zajmujące się profesjonalnym motoryzacyjnym autodetailingiem. Produkty tej marki zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia na krajowych, a także międzynarodowych targach branżowych.

Asortyment oferowanej chemii samochodowej obejmuje uniwersalne i specjalistyczne środki przeznaczone m.in. do:

- renowacji lamp i reflektorów,
- mycia silnika, felg, kołpaków, opon,
- prania tapicerki welurowej, skórzanej,
- odłuszczania lakieru z resztek past polerskich, klejów maskujących,
- usuwania ptasich odchodów i pozostałości po owadach,
- czyszczenia plastikowych, drewnianych, gumowych czy chromowanych elementów.

Dzięki samochodowym kosmetykom K2 i chemii do autodetailingu o uznanej jakości skuteczne zadbasz o wygląd swojego auta. Zapraszamy do zakupów w sklepie LoveMyCar.pl!

Product added to compare.