Cienka, dwuwarstwowa gąbka do czyszczenia zabrudzeń z karoserii. Pierwsza warstwa, perforowana warstwa miękka (strona żółta), ma otwory w gąbce, które ułatwiają równomierne rozprowadzanie piany, zapewniając równomierne i czyste mycie. Druga warstwa, przylegająca do dłoni (strona czarna), ma za zadanie zapobiegać ześlizgiwaniu się, umożliwiając sprawne mycie samochodu. Połączenie dwóch różnych materiałów pozwala na delikatne polerowanie karoserii bez użycia nadmiernej siły. Gąbka z łatwością dopasowuje się do wszystkich, także zakrzywionych powierzchni. Jej drobne wymiary umożliwiają również usuwanie zanieczyszczeń z szyb, klamek drzwi i innych trudno dostępnych miejsc. Idealna dla osób, które przykładają wagę do czystości swojego samochodu. Do stosowania na pojazdach z powłoką lakierniczą.

Doskonale leży w dłoni. Gąbka jest cienka, posiada dwie warstwy. Została wykonana z dwóch różnych materiałów. Perforowana warstwa miękka (żółta strona) ma otwory, a warstwa dopasowana do dłoni (czarna strona), zapobiega ślizganiu się.

Cienka, dwuwarstwowa struktura o rozmiarze zbliżonym do dłoni umożliwia precyzyjne mycie i polerowanie karoserii bez użycia nadmiernej siły. Jest idealna dla osób, które dbają o powłokę lakierniczą swojego pojazdu.  

Gąbka łatwo przylega do powierzchni, aby jej używać pod każdym kątem, wystarczy po prostu położyć dłoń na gąbce.  

Otwory w niej ułatwiają równomierne rozprowadzanie piany, zapewniając równomierne i czyste mycie. Jest wyprofilowana w taki sposób, by ograniczyć ślady po myciu.  

Odpowiedni kształt gąbki umożliwia również usuwanie zanieczyszczeń z szyb, klamek drzwi, lusterek bocznych i innych powierzchni. Za pomocą czarnej powierzchni usuniemy także uporczywe zabrudzenia po owadach na tablicach rejestracyjnych.

  • Długość: 20 cm
  • Szerokość: 13 cm
  • Wysokość: 25 mm

Pozostałe produkty w tej kategorii:

12 pozostałe produkty w tej kategorii:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Prostaff Sponge for Coated Car Body "Nadesupo" gąbka do mycia samochodu

Napisz swoją opinię

Product added to compare.