Dystrybucja Hurtowa

Partnerom którzy prowadzą działalność handlową oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe dla dalszej odsprzedaży towarów. Udostępniamy moduł zamówień B2B z przypisanymi cenami hurtowymi i możliwością realizacji zamówień online z wysyłką tego samego dnia (dotyczy zamówień złożonych do godziny 14:00 w dni robocze). Zaufanym partnerom oferujemy rozliczenia w formie kredytu kupieckiego ( 7, 14, 21 dni). 

Jak zamawiać w cenach hurtowych?

Zarejestruj konto i skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość email na adres hurt@lovemycar.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu: +48 514 338 086, powiedz czego potrzebujesz i opisz pokrótce czym zajmuje się firma którą reprezentujesz.

Lovemycar.pl jest dystrybutorem wielu marek, m. in.:

dystrybucja-hurtowa-lovemycar.png

Dla studiów detailingu, myjni oraz firm z branży motoryzacyjnej przygotowaliśmy specjalny rabat na zakup produktów w naszym sklepie.

Wystarczy zarejestrować firmę w naszym serwisie, żeby widzieć i zamawiać produkty z obniżonymi cenami. Po założeniu konta (z podaniem nazwy i numeru NIP firmy) prosimy o kontakt telefoniczny +48 514 338 086 lub e-mail hurt@lovemycar.pl lub wiadomość na messengerze w celu włączenia stałego rabatu.

W przypadku większych zamówień bądź zakupu sprzętu detailingowego – zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Product added to compare.