• -25%

AQUA Graphene Coating 100ml Powłoka ceramiczna z grafenem

to zupełnie nowy wymiar powłok ceramicznych. Rewolucyjny składnik, którym jest grafen, czyli najmocniejszy materiał na świecie zapewnia niespotykaną dotąd trwałość powłoki ochronnej. W porównaniu do konwencjonalnych powłok ceramicznych Graphene Coating oferuje kilkanaście razy większą odporność na chemię, promieniowanie UV czy działanie czynników zewnętrznych, jakim są np. kwaśne deszcze, osady, czy związki organiczne. Dopracowany skład produktu z zastosowaniem innowacyjnych technologii gwarantuje bardzo prostą aplikację. Powłoka po aplikacji jest bardzo śliska, a lakier nabiera trójwymiarowej głębi. Jedna buteleczka 30ml jest bardzo wydajna i wystarcza na 3 samochody średniej wielkości.

Trwałość powłoki AQUA GRAPHENE Coating wynosi 4 lata.

Sposób aplikacji:

  1. Zarówno w przypadku nowego jak i używanego pojazdu zalecamy maszynową korektę lakieru w stopniu zależnym od stanu zużycia lakieru. Ostatni etap to odtłuszczenie lakieru alkoholem izopropylowym.

  2. zaaplikuj kilka kropel na nieużywaną mikrofibrę suede

  3. na dany element aplikuj metodą krzyżową, duże elementy dziel na kilka części

  4. rozetrzyj powłokę w tym samym miejscu bez dodawania produktu

  5. po odczekaniu 15-30 sekund zacznij docierać powłokę na elemencie

  6. wypoleruj lakier do uzyskania połysku drugą suchą mikrofibrą

Uwagi:

po skończonym procesie aplikacji, zaleca się by pojazd spędził 24h bez kontaktu z wodą i wilgocią. Jeśli pojazd musi wyjechać po aplikacji na niekorzystne warunki pogodowe zaaplikuj Coating Booster.

Pozostałe produkty w tej kategorii:

12 pozostałe produkty w tej kategorii:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

AQUA Graphene Coating 100ml

AQUA Graphene Coating jest jedną z najtrwalszych oraz najbardziej zaawansowanych chemicznie powłok w ofercie AQUA Car Cosmetics.

Napisz swoją opinię

Product added to compare.