• Zestaw

ADBL Zestaw do mycia samochodu 

W skład zestawu wchodzi:

  1. ADBL Caremitt - delikatna rękawica do mycia 
  2. ADBL Puffy Towel XL - duży chłonny ręcznik do osuszania karoserii 
  3. ADBL Shampoo2 1l - Skoncentrowany szampon do mycia samochodu

ADBL Shampoo2

– szampon do mycia ręcznego karoserii. Usuwanie bieżących zabrudzeń tj. owadów, kurzu, błota czy filmu drogowego. Jest jeszcze bardziej wydajny (rozcieńczenie 1:400) i jeszcze bardziej śliski, z lepszą pianą i poprawionym wypłukiwaniem. Jednocześnie nadal bezpieczny dla wosków/powłok i z neutralnym pH. Shampoo2 to ewolucja uwzględniająca potrzeby zgłaszane nam przez Klientów. Konsystencja piany jest bardziej zbita i stabilniejsza (przy dozie 25ml/10l) niż w Shampoo. Stabilność piany i jej długie utrzymywanie się na nadwoziu powoduje jego lepszą lubrykację. Dzięki poprawieniu kompozycji składników myjących uzyskaliśmy dużo szybsze wypłukiwanie pozostałości z mytej powierzchni. Całość wieńczy zmieniony zapach – nadal cola ale tym razem Cherry Coke.

Sposób użycia:

1. 25 ml wlać do 10 l ciepłej wody w wiadrze.
2. Dokładnie wymieszaj.
3. Umyj pojazd za pomocą rękawicy mikrofibrowej ADBL CARE MITT lub ADBL PROMITT.
4. Nie dopuść do zaschnięcia na pojeździe.
5. Dokładnie spłucz auto wodą.
6. Wysusz pojazd.

ADBL Puffy Tpwel XL 

Niezwykle puszysta, ekstremalnie chłonna mikrofibra. Idealna do osuszania powierzchni karoserii. Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz absolutnej delikatności. Duża powierzchnia oraz wysokiej jakości, długie i mięsiste włókno pozwalają na efektywną pracę bez smug i zarysowań.

Wymiary: 60 x 90 cm
Gramatura: 840 GSM
Temperatura prania: 40°C

ADBL Caremitt

Rękawica wykonana z wysokiej jakości, miękkiej i trwałej mikrofibry. Dzięki unikalnej technologii chłonnych i elastycznych włókien doskonale dopasowuje się do czyszczonej powierzchni – dociera do wszelkich zakamarków i zapewnia wysoką jakość czyszczenia. Delikatna dla lakieru – jej specjalna struktura zapobiega powstawaniu rys podczas mycia. Ergonomiczny kształt oraz duża powierzchnia zapewnia komfort i efektywność pracy. Dodatkowo posiada wewnętrzny system zapobiegający zsuwaniu się rękawicy w trakcie użytkowania. Łatwa do utrzymania w czystości.

Wymiary: 27 cm x 20 cm  Pozostałe produkty w tej kategorii:

12 pozostałe produkty w tej kategorii:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

ADBL Zestaw do mycia samochodu

Napisz swoją opinię

Product added to compare.