Urządzenie dogłębnie czyści runo wykładziny usuwając nieprzyjemny zapach i przywracając jej świeży wygląd. W zależności od stopnia zabrudzenia powierzchni może pracować w jednym lub w dwu przejściach roboczych. Pozostawia jedynie niewielką wilgoć resztkową, dzięki czemu powierzchnię można użytkować w krótkim czasie po przeprowadzeniu prac czyszczących.
Doskonale sprawdza się w hotelach, ośrodkach SPA, dużych gospodarstwach agroturystycznych, firmach zajmujących się przewozem osób oraz w firmach sprzątających.

Na obudowie Puzzi znajduje się obrazkowa instrukcja, która w przystępny sposób przybliża obsługę urządzenia. Duży, wygodny włącznik został przystosowany do obsługi stopą, dzięki czemu operator nie musi się schylać. Zbiornik na wodę brudną można łatwo wyjąć w celu opróżnienia, a jego przeźroczysta pokrywa pozwala na kontrolowanie poziomu wody. Dzięki bogatemu wyposażeniu urządzenie Puzzi można stosować zarówno do czyszczenia wykładzin dywanowych jak i tapicerki samochodowej, meblowej oraz podłóg twardych. Trwałe szybkozłącze ułatwia szybkie łączenie węża z dyszą.

Dane Techniczne: 

Wydajność teoretyczna (m²/h) - 18
Zbiornik wody czystej / brudnej (l) - 8/7
Moc turbiny (W) - 1200
Moc pompy (W) - 40
Wydajność spryskiwania l/min - 1
Ciśnienie spryskiwania / tłoczenia (bar) - 1/2,5
Podciśnienie (mbar/kPa) - 236/23,6
Ciężar (kg) - 10

Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm) - 530x330x44a0Pozostałe produkty w tej kategorii:

12 pozostałe produkty w tej kategorii:

Komentarze

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Karcher PUZZI 8/1 C

Napisz swoją opinię

Product added to compare.