ProElite Aseptic Gel 500 ml

czyli bezpieczny dla skóry żel antybakteryjny o przyjemnym, neutralnym zapachu. Bez rozcieńczenia i spłukiwania - prosty aplikator pomoże Ci łatwo dozować i rozprowadzić środek na skórze, bez nieprzyjemnego uczucia lepkości na dłoniach. Poręczne opakowanie o pojemności 500 ml to łatwy dostęp do dezynfekcji i bezpieczeństwa, w każdej sytuacji.

Doskonały środek bakteriobójczy, stworzony na bazie niskofuzlowego, rektyfikowanego i odwodnionego alkoholu etylowego, posiada potwierdzoną jakość kosmetyczną! Lata doświadczeń i badań naukowych pozwoliły nam na stworzenie skutecznego preparatu w formie żelu przeciwko bakteriom, grzybom i wirusom. Dzięki wysokiemu, 70% stężeniu alkoholu, żel zabija 99% procent bakterii już po 30 sekundach od aplikacji.

Produkt certyfikowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych, sprawdzi się w każdych warunkach, zarówno jako doraźny środek dezynfekujący skórę, jak i do dłuższego stosowania. Nie posiada żadnych przeciwwskazań. Zalecany w warunkach domowych oraz w obiektach użyteczności publicznej.

ProElite

Pozostałe produkty w tej kategorii:

12 pozostałe produkty w tej kategorii:
Product added to compare.