Soft99 Nano Hard Clear 8ml

Produkt regenerujący wyblakłe i odbarwione elementy samochodu z transparentnego plastiku! Preparat tworzy także na ich powierzchni powłokę ochronną, przywraca barwę i gładkość. Efekt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy!

Gdy w wystawionym na działanie światła słonecznego samochodzie blakną i odbarwiają się elementy z przezroczystego plastiku, takie jak obudowy przednich świateł, kierunkowskazów czy osłony przeciwsłoneczne, warto pomyśleć o ich regeneracji.

Z tym zadaniem doskonale radzi sobie Nano Hard Clear, który wyraźnie regeneruje elementy, przywraca im plastikom barwę i gładkość, a równocześnie tworzy na nich trwałą od 6 do 12 miesięcy powłokę ochronną!

Sposób użycia:

  1. Przed  użyciem dokładnie oczyścić powierzchnię z zanieczyszczeń i pozostałości po poprzednich preparatach. Powierzchnię dobrze osuszyć.

  2. Aby produkt został rozprowadzony tylko na wybranym obszarze, zaleca się użyć taśmy maskującej.

  3. Przed użyciem założyć rękawiczki ochronne, butelką dobrze wstrząsnąć.

  4. Nakładać przy pomocy specjalnej gąbki- płyn nalać na jej białą stronę, nałożyć cienką warstwę produktu, rozprowadzić równomiernie, pozostawić do wyschnięcia.  Gąbki nie używać w innym celu.

  5. Po wyschnięciu preparatu usunąć nierówności wycierając czystym ręcznikiem.

  6. Po upłynięciu około 1 minuty, zetrzeć nadmiar preparatu czystą stroną gąbki. Powierzchnię ponownie pozostawić do wyschnięcia na 24 godziny. Powłoka utwardzi się całkowicie po około 3-4 dniach.6 Przedmioty

Pozostałe produkty w tej kategorii:

12 pozostałe produkty w tej kategorii:
Product added to compare.