ProElite Glass Cleaner GT 1L

czyli wysokiej klasy, profesjonalny płyn do pielęgnacji, czyszczenia i mycia szyb samochodowych, luster, powierzchni szklanych i szkliwionych. Doskonale sprawdzi się w domu, biurze, czy obiektach publicznych. Poręczna butelka o pojemności 1 litra z wygodnym aplikatorem.

Co sprawia że nasz preparat jest wyjątkowy? Wysokie stężenie substancji aktywnych, gwaranyuje usunięcie nawet najbardziej uporczywych plam ze szkła i elementów szklanych i bardzo wysoka wydajność w niskiej cenie. Szyby w Twoim samochodzie, okna w Twoim domu i wszystkie powierzchnie pokryte szkłem pozostaną czyste na długo dzięki zastosowaniu systemu anti-soiling, który zapobiega zbyt szybkiemu osadzaniu się brudu na czyszczonej powierzchni.

  • Bez smug, zacieków i pozostałości po myciu - z Glass Cleanerem GT nie musisz się tym więcej przejmować. Środek działa w neutralnym zakresie pH (7,20 - 7,90), dzięki czemu jest bezpieczny dla organizmu i czyszczonych powierzchni - nie wywołuje negatywnych reakcji i nie niszczy elementów, na których jest używany.

  • Bez obaw można go używać na wszystkich powierzchniach szklanych. Atutem jest także przyjemny, miły zapach, który nie gryzie i nie wywołuje dyskomfortu podczas długotrwałego korzystania. Zastosowany przez nas łatwy w obsłudze aplikator, sprawia, że czyszczenie szyb i okien będzie dziecinne proste - bez rozcieńczania, bez zbędnych działań - po prostu używasz!

Usuwa zanieczyszczenia mineralne i organiczne - doskonale poradzi sobie z ptasimi odchodami, pozostałościami po owadach, zaschniętymi liśćmi i każdym typem zabrudzeń, przy jakim inne preparaty tego typu nie mogą sobie poradzić.

Środek oceniany jest przez wielu jako najlepszy płyn do mycia szyb samochodowych i powierzchni szklanych, dzięki unikalnym właściwościom, doskonałemu składowi i niespotykanej w tym przedziale cenowym, najwyższej wydajności.

1000 Przedmioty

Pozostałe produkty w tej kategorii:

12 pozostałe produkty w tej kategorii:
Product added to compare.