POCHŁANIACZ WILGOCI K2 CARDOS

Wielokrotnego użytku, zapobiega parowaniu szyb

to najprostszy sposób na pozbycie się nadmiaru wilgoci z wnętrza auta. Skutecznie rozwiązuje problem zaparowanych szyb, poprawiając komfort i bezpieczeństwo użytkowania samochodu. Wygodny i łatwy w użyciu.

Wchłonięta z powietrza wilgoć, zmagazynowana zostaje w pochłaniaczu i zamknięta w specjalnie zaprojektowanych granulkach znajdujących się w jego wnętrzu, eliminując ryzyko jakichkolwiek wycieków. Inteligentny wskaźnik zawilgocenia, zmieniając kolor na różowy, informuje, kiedy pochłaniacz jest pełny i należy go osuszyć. Produkt wielokrotnego użytku.

Woreczek z granulkami pochłaniającymi wilgoć może być osuszany w tradycyjnej kuchence mikrofalowej. Uniwersalny, może być stosowany zarówno w samochodzie, jak i w domu.

W celu uzyskania jeszcze lepszego, długotrwałego efektu zaleca się dodatkowo użycie antypary K2 FOX, dzięki czemu zapobiegniemy parowaniu szyb nawet na kilka tygodni.

Cechy produktu:

  • Całkowicie bezpieczny dla innych materiałów.

  • Dowolność stosowania – zarówno w pojazdach, jak i w pomieszczeniach.

  • Inteligentny wskaźnik wilgoci – po zmianie koloru na czerwony należy go osuszyć.

  • Produkt wielokrotnego użytku.

  • Estetyczny wygląd.

Sposób użycia:

  1. Otworzyć i wyciągnąć produkt z kartonika oraz folii.

  2. Umieścić w dowolnym miejscu w kabinie, bagażniku lub pomieszczeniu – w miejscu trudno dostępnym dla dzieci.

  3. Kiedy wskaźnik wilgoci znajdujący się na pochłaniaczu zmieni kolor na różowy, oznacza to, że produkt należy osuszyć. W tym celu pochłaniacz należy umieścić w kuchence mikrofalowej na 6 minut oraz ustawić moc na ok. 600 W. Nie osuszać pochłaniacza w naczyniu metalowym i innym nieprzeznaczonym do podgrzewania lub bezpośrednio na talerzu mikrofali. Po osuszeniu wskaźnik ponownie zmieni kolor na niebieski.

K2

Pozostałe produkty w tej kategorii:

12 pozostałe produkty w tej kategorii:
Product added to compare.