Silnie tnący hybrydowy pad polerski wykonany z dwóch rodzajów włókien: białe (cutting) oraz niebieskie (finishing). Krótkie włosie zapewnia ekstremalną siłę cięcia i doskonałe wykończenie. Rdzeń z elastycznej pianki pozwala na wygodną pracę, a wytrzymały rzep gwarantuje wysoką trwałość pada polerskiego.
Pad polerski 2Face Fibre wykonany z mikrofibry i opracowany z myślą o korektach lakieru typu one step dla maszyn typu Dual Action.
ADBL Roller Pro Microfibre DA125 – Pad polerski z mikrofibry do maszyn DA i rotacyjnych. Idealny do jedno- i wieloetapowej korekty lakieru. Skutecznie usuwa rysy, zmatowienia i hologramy. Elastyczna przekładka zapewnia lepsze dopasowanie do powierzchni. Dostępny w różnych rozmiarach.
Honey Combination Bestia 37mm to najnowszy i najbardziej agresywny pad polerski w ofercie Honey Combination. Zaprojektowany do usuwania najgłębszych rys, zmatowień i innych poważnych defektów lakieru, ten pad zapewnia niezrównaną skuteczność i szybkość pracy.
ADBL Roller Pro Wool DA150 – pad polerski z krótkiej wełny, do maszyn DA i rotacyjnych. Skutecznie usuwa rysy, zmatowienia i inne defekty lakieru. Elastyczna przekładka zwiększa komfort pracy.
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Product safety information
GPSR