- Niedostępny
AXEL-Foamer to urządzenie o pojemności 3l przeznaczone do nanoszenia środków pianotwórczych. Charakteryzujące się najwyższą jakością wykonania i prawdopodobnie jest jednym z najlepszych tego typu urządzeń na świecie. Możliwość zmiany gęstości piany poprzez wymienne wkładki pieniące czyni ten produkt niezrównanym pod względem zakresu zastosowań.
Zastosowanie:
motoryzacji (mycie wstępne aut,felg, komór silnika)
drogownictwie (czyszczenie znaków i elementów okołodrogowych)
gastronomii (czyszczenie pieców, stołów masarskich, chłodni)
budownictwie (czyszczenie elewacji,sprzętu budowlanego)
sprzątaniu (mycie okien,kafelków,sprzętów ogrodowych).
Dane techniczne:
Poj. całkowita 3.50 l
Poj. robocza 3.00 l
Ciśnienie 0,4 MPa
Masa netto 0,61 kg
Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny o pojemności 2,0 l, wyposażony został w dysze MR1.0-90° i MR1.5-90°, profilowany zbiornik z przezroczystym paskiem poziomu cieczy, blokadę przycisku oraz system 3D Flex. Ciśnienie robocze 0,4 MPa.
Marolex Industry Ergo Acid 1000 to wytrzymały opryskiwacz ciśnieniowy o pojemności 1 litra, przeznaczony do stosowania z agresywną chemią kwasową.
Szczegóły dotyczące zgodności produktu z przepisami: Product safety information
GPSR