Fresso Refill Kit Amora 100 ml to idealny zestawy uzupełniający dla każdego, kto wybrał już swój ulubiony zapach do wnętrz!
Najważniejsze cechy produktu
REFILL KIT
W skład naszego zestawu Refill Kit wchodzi
- uzupełnienie zapachu o pojemności 100 ml
- 6 czarnych patyczków
Zaprojektowany i przygotowany po to, by nie kupować zupełnie nowego produktu, gdy chcesz uzupełnić wybrany przez Ciebie zapach.
Dyfuzory zapachowe od Fresso dają możliwość cieszenia się na nowo swoim ulubionym zapachem, równocześnie pomagając środowisku.
Zapach Amora:
Kwiat pomarańczy i ciepło wanilii rezonuje z pikantnym tonem irysa i tonki, napełniając przestrzeń subtelnym powiewem ukojenia.
Nuty głowy:
Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz
Nuty serca:
Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Irys
Nuty bazy:
Paczula, Laski wanilii, Fasolka tonka, Piżmo
Nasz dyfuzor umożliwia dopasowanie intensywności zapachu, aby uwalniał się dokładnie tak, jak lubisz. Jeśli zależy Ci na mocnym aromacie, wystarczy, że użyjesz wszystkich sześciu patyczków. Natomiast zbyt intensywny zapach można zniwelować, wyjmując pojedyncze patyczki z dyfuzora, aż do uzyskania zamierzonego efektu.
Zdejmij drewnianą nasadkę
Upewnij się, że flakon dyfuzora jest pusty
Odkręć nakrętkę i przelej wkład uzupełniający do środka flakonu
Załóż ponownie drewnianą nasadkę
Pamiętaj, aby umyć dłonie po zakończonym procesie
Włóż nowe patyczki do flakonu
Producent