

Profesjonalne wiadro do wypłukiwania brudu podczas mycia auta. Wykonane z mocnego materiału HDPE. Na ścianie wiadra znajduje się przydatna miarka do odmierzania ilości wlewanej wody. Maksymalna pojemność wiadra wynosi 20L. Dodatkowo wyposażone w metalową rączkę ułatwiającą przenoszenie. Całość oznakowana słowem "RINSE" sugerującym przeznaczenie produktu. Zawiera separator brudu w zestawie.
GŁÓWNE CECHY:
Mocny materiał HDPE
Metalowa rączka
20L pojemności
Przydatna miarka z boku wiadra
Profesjonalne wiadro do mycia auta. Wykonane z mocnego materiału HDPE. Na ścianie wiadra znajduje się przydatna miarka do odmierzania ilości wlewanej wody. Maksymalna pojemność wiadra wynosi 20L. Dodatkowo wyposażone w metalową rączkę ułatwiającą przenoszenie. Całość oznakowana słowem "WASH" sugerującym przeznaczenie produktu. Zawiera separator brudu w zestawie.
GŁÓWNE CECHY:
Mocny materiał HDPE
Metalowa rączka
20L pojemności
Przydatna miarka z boku wiadra
Nasz sklep internetowy używa informacji zapisanych za pomocą plików Cookies, między innymi w celu umożliwienia logowania do systemu, zapewnienia prawidłowego działania schowka, koszyka i mechanizmu składania zamówień, statystyk oraz dostosowania strony do preferencji użytkownika. Więcej informacji - w tym pomoc jak zablokować cookies na naszej stronie - znajdą Państwo