Koszyk

Podkategorie

 • Usuwanie kleju i smoły

  Klej i smoła na lakierze? Spróbuj produktów dostępnych w naszym sklepie internetowym

  Nie ulega wątpliwości, że to właśnie klej i smoła na lakierze są jednymi z najtrudniejszych zabrudzeń, jakie mogą pojawić się na karoserii. Co więcej, klasyczne szampony do mycia samochodu lub niewłaściwie dobrane preparaty mogą okazać się całkowicie niewystarczające w pozbyciu się tych zanieczyszczeń. Wszelkie remonty i naprawy są na drogach czymś zupełnie normalnym. W rzeczywistości wystarczy przemierzenie zaledwie kilku kilometrów po takiej trasie, aby na lakierze pojawiły się widoczne i trudne do usunięcia ślady. Podobnie sytuacja wygląda, gdy za oknem panują wysokie temperatury w połączeniu z silnymi promieniami słonecznymi, które rozgrzewają, a co za tym idzie - rozpuszczają nawierzchnię. Nadmierne szorowanie cząstek i śladów może doprowadzić do prawdziwej katastrofy. Całe szczęście z pomocą przyjdą specjalistyczne preparaty, które w mgnieniu oka pomogą usunąć występujący klej i smołę na lakierze.

  Klej i smoła na lakierze samochodowym? Postaw na najwyższą jakość preparatów

  Aby sprostać oczekiwaniom klientów i pomóc im w regularnym dbaniu o wygląd czterech kółek do stałej oferty włączyliśmy specjalistyczne preparaty pomagające w ekspresowym usuwaniu kleju i smoły z lakieru, a także żywic drzew. Zdecydowaną większość produktów wystarczy nanieść na zabrudzoną i suchą powierzchnię, odczekać kilka minut do zadziałania, a następnie zmyć ciepłą wodą lub przetrzeć ściereczką, którą z powodzeniem znajdziesz w naszej kategorii ręczniki i mikrofibry do czyszczenia samochodu, do przejrzenia której już teraz serdecznie zapraszamy. Dzięki temu, że stawiamy na zróżnicowane marki, każda zainteresowana zakupem osoba znajdzie w naszym sklepie produkt w pełni dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań.

  Zarówno z klejem na lakierzem samochodowym, jak i smołą z łatwością poradzą sobie preparaty m.in. ADBL, CHEMOTION, Deturner, Elite Detailer, ITALKO, Koch Chemie czy WORK STUFF. Idealną propozycję dla siebie znajdą więc profesjonalni car detailerzy oraz amatorzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kompleksowym dbaniem o wygląd samochodu. Przestrzegamy jednak, że niektóre produkty dostępne w tej kategorii przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów - na to należy zwrócić szczególną uwagę podczas dokonywania zakupów.

  Smoła na lakierze samochodowym to żaden problem

  Smoła na lakierze samochodowym? Zaufaj naszym sprawdzonym produktom, które dzięki najwyższej jakości rozpuszczalnikom są w stanie bardzo szybko uporać się z tymi zanieczyszczeniami przytwierdzonymi do lakieru, zachowując jednocześnie pełne bezpieczeństwo. Kluczem do sukcesu jest tu oczywiście stosowanie się do zaleceń producenta widocznych na etykiecie. Dotyczy to także kleju stosowanego przy produkcji różnorodnych naklejek, które mogą posłużyć do zdobienia karoserii czy też cząsteczek asfaltu lub żywic drzew. Przygotuj karoserię w zupełnie nieinwazyjny sposób do dalszych prac bez konieczności mechanicznego usuwania szpecących śladów.

  Pragniemy przypomnieć jednocześnie, że produkty pomagające w usuwaniu klej i smoły z lakieru to tylko niewielka część naszego różnorodnego asortymentu. Zadbaj razem z nami o wnętrze auta lub spraw, że polerowanie będzie przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 • Usuwanie owadów

  Najlepszy preparat do usuwania owadów z karoserii? Sprawdź naszą ofertę!

  Owady oblepiające karoserie to jeden z tych problemów, który towarzyszy niemal każdej wiosenno-letniej wyprawie. Oprócz tego, że auto nie wygląda wówczas zbyt atrakcyjnie, to zmycie znienawidzonych insektów może przysporzyć znacznie więcej problemów, niż mogłoby się wydawać. Co więcej, wizyta na myjni samoobsługowej może okazać się jedynie wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Dodatkowo owady charakteryzujące się twardym pancerzem mogą przyczynić się do powstania mikropęknięć na warstwie ochronnej lakieru. Wówczas sytuacja znacznie się komplikuje. W zdecydowanej większości przypadków z pomocą przyjdą jednak zróżnicowane produkty, które posiadamy w naszej kategorii karoseria - serdecznie zapraszamy do sprawdzenia i zakupu najwłaściwszych produktów w pełni dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów!

  Oczywiście karoseria to nie jedyne miejsce, na którym zwykle dostrzec można liczne owady. Te niezwykle chętnie przywierają również do szyb - diametralnie ograniczając widoczność, reflektorów - wpływając na ich wydajność i moc światła czy szyb. Mogą więc w dużym stopniu wpływać na bezpieczeństwo i komfort jazdy, a tych aspektów pod żadnym pozorem nie należy bagatelizować. Do tej pory wydawało Ci się, że do usunięcia niechcianych inspektów wystarczy woda pod ciśnieniem? Nic bardziej mylnego! To najlepszy sposób na to, aby… negatywnie wpłynąć na stan lakieru. Dlatego też takich zachowań należy bezwzględnie unikać. Tutaj z pomocą przyjdzie profesjonalny preparat do usuwania owadów z karoserii, który pozwoli Ci w mgnieniu oka cieszyć się perfekcyjnym wyglądem auta!

  Usuwanie owadów z karoserii z pomocą profesjonalnych kosmetyków do car detailingu

  W ofercie posiadamy produkty pochodzące od znanych i cenionych na rynku car detailingu producentów. Oferujemy bowiem marki, jak chociażby ADBL, AUTOGLYM, BINDER, Chemotion, Deturner, FX Protect, Good Stuff, K2, POORBOY's WORLD, Shiny Garage, ProElite oraz wiele innych.

  Profesjonalne kosmetyki do car detilingu w mgnieniu oka rozpuszczą i usuną pozostałości po owadach, które w zdecydowanej większości zawierają szkodliwe enzymy - te mogą nie tylko naruszyć strukturę lakieru, ale również doprowadzić do trwałych uszkodzeń karoserii. Przed użyciem należy zapoznać się z sugerowanym przez producenta sposobem użycia - tylko tym sposobem osiągniesz satysfakcjonujące efekty. Pozbądź się razem z nami uporczywych insektów i zapobiegaj powstawaniu przebarwień i trudnych do zniwelowania wżerów.

  Płyn do usuwania owadów z karoserii i wiele innych

  Postaw na najwyższą jakość i natychmiastowe działanie w konkurencyjnej cenie. Zależy Ci na łatwym aplikowaniu płynu do usuwania owadów z karoserii? Wybierz produkty wyposażone w wygodny i funkcjonalny atomizer. Nie zwlekaj i sprawdź naszą ofertę. Przekonaj się, że usuwanie owadów z karoserii może być ekspresową i niezwykle przyjemną czynnością. Oczywiście wielozadaniowe płyny do usuwania owadów z karoserii to tylko nieliczne produkty, jakie posiadamy w swojej ofercie. Oferujemy także gotowe zestawy do detailingu, różnorodne produkty czyszczące wnętrze auta, a także niezawodne akcesoria i urządzenia do pielęgnacji samochodu. Zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

 • Deironizery usuwanie...

  Osady metaliczne? Pozbądź się z ich produktami dostępnymi w naszym sklepie internetowym

  Osady metaliczne zupełnie nieprzypadkowo uznawane są za jedne z najtrudniejszych zabrudzeń, jakie mogą wystąpić na felgach i karoserii samochodu. Nic więc dziwnego, że w wielu przypadkach spędzają sen z powiek - zarówno zawodowym car detailerom, jak i amotorom będącym na początku drogi w kompleksowym i przemyślanym dbaniu o wygląd swoich czterech kółek. Mimo że metaliczny osad, który w rzeczywistości jest pyłem z klocków samochodowych powstałym np. podczas hamowania, jest całkowicie normalny, to do całkowitego pozbycia się konieczne okaże się zastosowanie sprawdzonych produktów. Bez obaw! Te z powodzeniem znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego.

  Przypomnijmy tylko, że zabiegi, których zadaniem jest pozbycie się wszelkiego rodzaju osadów metalicznych, określane są zabiegami Deironizacji. Te z kolei są jednym z nieodłącznych elementów dekontaminacji lakieru - więcej informacji na ten temat przeczytasz w naszym artykule zatytułowanym: “Czym jest dekontaminacja lakieru?”, do którego serdecznie zapraszamy. W wielkim skrócie jest to zastosowanie różnorodnych chemiczno-mechanicznych sposobów, których głównym zadaniem jest pozbycie się trudnych do usunięcia zabrudzeń i osadów w tym m.in. mycie wstępne i wysuszenie, usuwanie smoły i asfaltu, usuwanie omawianych osadów metalicznych czy usuwanie rdzy lub też glinkowanie karoserii.

  Usuwanie osadów metalicznych może być przyjemnością

  I tak usuwanie osadów metalicznych możliwe jest dzięki zastosowaniu preparatów wyróżniających się neutralnym pH, które dodatkowo są:

  • wolno wysychające,
  • nie spływają z czyszczonej powierzchni,
  • bezpieczne dla felg nielakierowanych, ale też z polerowanego aluminium i anodowanych.

  Usuwanie osadów metalicznych, które szczególnie widoczne są na powierzchni, a także w dolnych partiach drzwi auta możliwe jest za pomocą preparatu dedykowanego takim zabrudzeniom, czyli deironizera. Dzięki temu, że w ofercie naszego sklepu internetowego stawiamy na najwyższą jakość, funkcjonalność i maksymalne efekty produkty te włączyliśmy oczywiście do naszej stałej oferty. Podobnie jak w przypadku np. dbania o wnętrze auta tym razem również oferujemy produkty pochodzące od znanych i cenionych na rynku producentów w tym m.in. ADBL, CarPro, CHEMOTION, Shiny Garage, Deturner, Elite Detailer, FX PROTECT, Good Stuff, Koch Chemie czy Soft99. Tym prostym sposobem osoby zainteresowane zakupem mogą mieć pewność, że wybierają najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach. Warto wspomnieć również o tym, że podczas aplikacji preparatów na metaliczne osady samochodowe może wystąpić efekt „krwawienia”. Jest to jednak zupełnie naturalne zjawisko, gdy środek wejdzie w reakcję z zanieczyszczeniami metalicznymi, którego nie należy się bać. Pragniemy przypomnieć również o tym, jak ważne jest stosowanie środków zgodnie z uwagami i zaleceniami producenta - te widoczne są oczywiście na etykiecie.

  Oczywiście produkty pomagające w usuwaniu metalicznych osadów samochodowych to tylko nieliczne preparaty, jakie posiadamy w swojej ofercie. Z nami równie przyjemne będzie polerowanie czy szeroko rozumiane lakiernictwo. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 • Glinki i lubrykanty

  Glinki do lakieru dostępne w naszym sklepie internetowym

  Miłośnicy czterech kółek, a także kompleksowego dbania o wygląd samochodu prawdopodobnie na własnej skórze zdążyli się przekonać, jak wieloetapową czynnością jest mycie i czyszczenie lakieru. Pozbycie się niektórych zanieczyszczeń - zwłaszcza tych ukrytych głęboko w zakamarkach - jest w zasadzie niemożliwe podczas tradycyjnego mycia samochodu. To właśnie dlatego w profesjonalnym car detailingu wyróżnia się następujące procesy pielęgnacji samochodu: mycie kół, mycie wstępne, pędzelkowanie, mycie właściwe, dekontaminacja lakieru z uwzględnieniem glinkowania, osuszanie, a na sam koniec - zabezpieczenie lakieru, a także wszelkich elementów wykonanych z gumy i plastiku.

  Glinki do lakieru - najwyższa jakość i satysfakcja użytkowania

  Dekontaminacja lakieru to najprościej rzecz ujmując, usunięcie z powierzchni lakieru wszystkich szkodliwych substancji. Po więcej informacji na ten temat zapraszamy do naszego artykuł zatytułowanego: “Czym jest dekontaminacja lakieru?”. Jak już wspomnieliśmy powyżej, jednym z obowiązkowych etapów dekontaminacji jest glinkowanie podczas którego, jak łatwo można się domyśleć, wykorzystuje się glinkę do lakieru. To rodzaj pasty polerskiej, która składa się z mieszanki masy plastycznej, a także cząstek ściernych. Zastosowanie tego produktu daje niebywałe efekty. Dzięki glince do lakieru na pierwszy rzut oka do złudzenia przypominającej tradycyjną plastelinę możliwe jest usunięcie m.in.:

  • żywicy,
  • smoły,
  • pozostałości farby,
  • śladach po owadach,
  • soków z drzew.

  Warto wspomnieć również o tym, że glinki do czyszczenia lakieru dostępne są w trzech rodzajach, czyli glinka twarda/agresywna, glinka średnia lub inaczej średnio agresywna, a także glinka miękka. I tak glinka agresywna perfekcyjnie sprawdzi się podczas dokładnego oczyszczenia mocno zanieczyszczonych lakierów. Glinka o średniej twardości cechuje się dużą plastycznością, dzięki czemu na medal spisze się podczas bieżącej pielęgnacji samochodu. Z kolei glinki do lakieru miękkie to te wyróżniające się największą elastycznością. Często określane są jako te, które sprawdzą się najlepiej do wyczyszczenia karoserii. Dobór najwłaściwszego produktu powinien więc w dużej mierze zależeć od preferencji, a także umiejętności potencjalnego użytkownika. Z nami karoseria zawsze będzie zachwycać wyglądem. Bez względu na to, który produkt wybierzesz, możesz mieć pewność najwyższej jakości i spektakularnych efektów. To możliwe dzięki temu, że w ofercie posiadamy glinki do lakieru znanych i cenionych na rynku producentów w tym m.in. ADBL, RR CUSTOMS, GOOD STUFF, K2, MOJE AUTO, Prostaff czy WORK STUFF. Zróżnicowane produkty w atrakcyjnej cenie pozostawiają ogromne pole do popisu, możliwość testowania, a także pierwszych prób w kompleksowym dbaniu o wygląd auta. Pragniemy również przypomnieć, aby podczas stosowania glinki lakier bezwzględnie stosować lubrykant do glinki, który nada poślizgu i wspomoże działanie glinki - ten również, dostępny jest w naszym sklepie,

  Poznaj szeroką ofertę Lovemycar

  Oczywiście glinki do czyszczenia lakieru to nie wszystkie produkty, jakie posiadamy! Z nami zadbasz również o wnętrze auta, pielęgnując skórę, a także czyszcząc tapicerki wykonane z najróżniejszych materiałów. Dokładnie ta sama sytuacja dotyczy polerowania, które może być prostsze i przyjemniejsze niż kiedykolwiek. Kluczowy jest tu dobór właściwych produktów, a także stosowanie się do zaleceń producenta widocznych na opakowaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i życzymy udanych zakupów!

 • Usuwanie kamienia i...

  Osady mineralne na lakierze? Wypróbuj produktów dostępnych w naszym sklepie

  Waterspoty to nic innego, jak osady po wyschniętej twardej wodzie, które są prawdziwą zmorą car detailerów. W rzeczywistości wystarczy jedno przeprowadzone w niewłaściwy sposób mycie, aby niezwłocznie pojawiły się na lakierze i szybach. Równie uporczywym i często pojawiającym się problemem są tłuste zabrudzenia często występujące na szybach samochodowych. Mimo że zarówno jedne, jak i drugie zabrudzenia wyglądają nieestetycznie, to z łatwością można je usunąć, stosując wysokiej jakości produkty dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego.

  Usuwanie waterspotów z lakieru samochodowego

  Osady mineralne, które często nazywają bywają również waterspotami, pozostają na lakierze po odparowaniu wody - najbardziej widoczne są wówczas, gdy podczas mycia samochodu używana była twarda, niezdemineralizowana woda. Jednak niechciane osady może powodować również deszcz. Osady mineralne na lakierze powstają w wyniku wytrącania nadmiaru minerałów z wody. Znacznie więcej informacji na temat waterspotów przeczytasz w naszym artykule zatytułowanym: “Czym są water spoty i jak się ich pozbyć?” do którego serdecznie zapraszamy.

  Pragniemy przypomnieć tylko, że te w zdecydowanej większości przypadków przybierają postać owalnych plam z charakterystyczną białą obwódką, które bardzo często są bagatelizowane przez posiadaczy czterech kółek. Jest to jednak ogromny błąd! Osady te wżerają się w lakier, a jedynym ratunkiem może okazać się już tylko polerowanie lakieru. Całe szczęście usuwanie waterspotów może być prostym i przyjemnym zadaniem. Kluczem do sukcesu jest oczywiście stosowanie skutecznych preparatów, które z powodzeniem znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy, że z nami waterspoty na lakierze przestaną przyprawiać o dreszcze na całym ciele. Podobnie jak kamień gromadzący się na szybach samochodowych.

  Aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów, do stałej oferty włączyliśmy profesjonalne produkty ułatwiające usuwanie waterspotów pochodzące od wiodących na rynku producentów. Mowa tu oczywiście m.in. o FX Protect, Prostaff, Soft99 czy SONAX. Produkty pomagające w usuwaniu osadów mineralnych na lakierze dzięki właściwie dobranej kompozycji kwasów dogłębnie penetrują zanieczyszczoną powierzchnię, skutecznie i długotrwale usuwają kamień powstały poprzez osadzanie się kropel twardej wody. Na tym oczywiście nie koniec produktów dostępnych w naszej kategorii. Kamień na lakierze dosłownie spędza Ci sen z powiek? Nasze środki do czyszczenia szyb usuwają nie tylko kamień, ale również znienawidzone oleiste plamy! Tym samym zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy będą mogli cieszyć się nienagannym wyglądem auta!

  W naszym sklepie internetowym najwłaściwsze preparaty dla siebie znajdą również osoby zainteresowane kompleksowym dbaniem o wnętrze auta, pielęgnując skórę czy tapicerkę materiałową lub alcantarę. Z naszymi produktami banalnie proste staje się również polerowanie czy lakiernictwo. Sprawdź produkty, które oferujemy i wybierz najwłaściwsze dla siebie. Życzymy udanych zakupów!

Aktywne filtry

Trudne zabrudzenia

Nasz sklep internetowy używa informacji zapisanych za pomocą plików Cookies, między innymi w celu umożliwienia logowania do systemu, zapewnienia prawidłowego działania schowka, koszyka i mechanizmu składania zamówień, statystyk oraz dostosowania strony do preferencji użytkownika. Więcej informacji - w tym pomoc jak zablokować cookies na naszej stronie - znajdą Państwo